Menu

Nauka śpiewu Krosno

Profesjonalne lekcje śpiewu Krosno

Mamy wielu uczniów, którzy biorą lekcje śpiewu i emisji głosu w naszej lokalizacji w samym centrum Krosna. Uczniowie śpiewają wszystkie rodzaje muzyki – od swoich ulubionych artystów do klasycznych arii. Nasi nauczyciele śpiewu mają wykształcenie uniwersyteckie w dziedzinie muzyki specjalizującej się w głosie i śpiewają wszystko od popu, musicalu i jazzu po operę. Wszyscy nasi nauczyciele mają  również wykształcenie pedagogiczne.

nauka śpiewu krosno

Studenci będą uczyć się, jak prawidłowo oddychać, jak zwiększyć zasięg, prawidłową wysokość, sposób emisji, obecność na scenie i więcej. Nasza szkoła oferuje co roku kilka możliwości, w tym nasze letnie i zimowe recitale. Wielu naszych studentów występuje również na lokalnych festiwalach i wydarzeniach. Nasze prywatne lekcje na jeden lekcji wynoszą 30 minut, 45 minut lub 1 godzinę.

Czego uczysz się na lekcjach głosu?

Uczniowie dowiedzą się, jak prawidłowo oddychać, jak zwiększyć zasięg, prawidłową wysokość dźwięku, sposób projekcji, obecność na scenie oprócz wyboru muzyki z chóru. Nasi instruktorzy współpracują ze studentami przy tworzeniu dostosowanych do indywidualnych potrzeb planów lekcji, dostosowanych do ich konkretnych zainteresowań. Niektórzy uczniowie koncentrują się na uczeniu się teatru muzycznego, podczas gdy inni pracują przede wszystkim na popie lub głosie klasycznym.

Jaki jest najlepszy wiek rozpoczęcia lekcji śpiewu?

10 lat to zalecany wiek początkowy dla prywatnych lekcji emisji głosu. Dzieci młodsze niż dziesięć lat mogą uszkodzić swój głos, jeśli śpiew jest zbyt głośny, wysoki, niski lub nieprawidłowy. Jeśli Twoje dziecko jest w wieku od sześciu do dziesięciu lat, oferujemy nasz chór dziecięcy. W naszym chórze dziecięcym nauczyciele bardzo starannie dobierają muzykę, która nie obciąża młodych głosów.

Ile czasu zajmie mi nauczenie się śpiewania?

Większość ludzi zacznie dostrzegać poprawę w ciągu 12 lekcji. Trzy do sześciu miesięcy to typowy czas, w którym uczniowie muszą nauczyć się podstaw. Po tym wielu uczniów kontynuuje naukę przez wiele lat.

A może skrzypce?

Nauka gry na skrzypcach