Menu

Nauka gry na skrzypcach

Nasze lekcje gry na skrzypcach i altówkach w Krośnie rozpoczynają się w wieku 5 lat. Większość dzieci zacznie grać na mniejszym skrzypcach. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że dzieci są odpowiednio dobrane i jeśli jesteś zainteresowany ustaleniem terminu, zadzwoń lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Nasi instruktorzy skrzypcowi mają stopnie muzyczne i koncentrują się na prezentowaniu repertuaru i techniki za pomocą zabawnych i innowacyjnych metod. Studenci uczą się odpowiedniej techniki, teorii, treningu słuchu, czytania nut i repertuaru klasycznego, oprócz wyboru wybranej przez siebie muzyki.

Od września również gitara!

Nauka gry na gitarze

 

  • Lekcje dla uczniów w wieku 5 lat

  • Kompleksowy program nauczania

  • Tradycyjne i metody Suzuki

  • Elastyczne godziny i lekcje    

  • Recitale i możliwości wykonania

  • Pracuj nad muzyką orkiestrową, muzyką pop i skrzypcami

Jaki jest najlepszy wiek rozpoczęcia lekcji gry na skrzypcach?

Dorośli mogą rozpocząć naukę gry na skrzypcach w dowolnym momencie. W przypadku dzieci zalecamy, aby uczniowie mieli 5 lat lub więcej. Niektóre szkoły muzyczne zaczną tworzyć dzieci w wieku zaledwie 3 lat, ale z naszych doświadczeń wynika, że ​​uczniowie uczą się więcej i mają znacznie lepsze wrażenia, jeśli czekają aż ukończyli 5 lat.

Czy twoi instruktorzy skrzypiec mają odpowiednie kwalifikacje?

Nasi nauczyciele otrzymali wykształcenie od prestiżowych instytucji, takich jak Cincinnati Conservatory of Music, The Berklee College of Music, Oberlin College and Conservatory, The Ohio State University, Capital University i wielu innych. Wielu naszych instruktorów odbyło tournee koncertowe po Stanach Zjednoczonych i Europie i ma ponad 25 lat doświadczenia zawodowego i doświadczenia w nauczaniu. Oprócz wiedzy, nasi nauczyciele mają ciepłe osobowości, są niezwykle przyjaźnie nastawieni i starają się poznać każdego ucznia i jego rodzica na poziomie osobistym

Czy dajecie uczniom możliwość występów?

Tak, oferujemy dwa recitale rocznie. W komplecie z profesjonalnie wydrukowanymi programami i zdjęciami z recitalem z czerwonego dywanu wydrukowanymi dla Ciebie bezpłatnie. Mamy również opcjonalne występy podróżnicze do najlepszych klubów muzycznych w Stanach Zjednoczonych.