Menu

Nauka gry na gitarze

Lekcje gitary bez napinania struny

Nasze lekcje gry na gitarze w Krośnie i Jaśle obejmują gitarę akustyczną, elektryczną i basową. Mamy świetną kadrę nauczycielską i nauczamy gry na gitarze w wielu stylach, w tym rock, jazz, classical, pop, spanish i gra akordowa. Wielu naszych nauczycieli aktywnie występuje w zespołach. Nasi nauczyciele gry na gitarze mają wykształcenie wyższe, więc wiedzą, jak uczyć prawidłowej teorii i techniki, niezależnie od tego, czy uczeń jest zainteresowany metalem, czy stylem klasycznym.

nauka gry na gitarze krosno oraz jasło

Gitara klasyczna i elektryczna – wszystkie style i gatunki

Bez względu na to, jakiego rodzaju lekcje gry na gitarze Cię interesują, mamy nauczycieli, którzy Ci pomogą. Zazwyczaj uczeń miał 6 lat przed rozpoczęciem lekcji gry na gitarze, ze względu na wielkość ręki, ale niektórzy młodsi studenci zaczynają od mniejszej wielkości gitary. Nasze prywatne lekcje gry na gitarze są instruktażami jeden na jeden, a długość lekcji to 30 minut, 45 minut lub 1 godzina. Prywatne lekcje można rozpocząć w dowolnym momencie i łatwo się zapisać. Zadzwoń do nas  i zaplanuj swoją pierwszą lekcję! Nauczyciele ze stopniami, które sprawiają, że muzyka jest przyjemna!

Czy potrzebuję mojej własnej gitary, aby brać lekcje?


Tak. Studenci potrzebują własnego instrumentu do ćwiczenia w domu i do wykorzystania podczas lekcji.
Skąd mam wiedzieć, jaką gitarę kupić?

Dla dzieci w wieku poniżej 10 lat, począwszy od odpowiedniej wielkości gitara jest niezbędna do udanych lekcji.Warto postawić na gitary klasyczne Młodsze dzieci nie mają wystarczająco dużych rąk, aby grać na pełnowymiarowych gitarach, więc potrzebują mniejszej lub mniejszej gitary. Musimy zawsze dokładnie zmierzyć instrument i dzieci, aby upewnić się, że dostają dokładnie to, czego potrzebują lub możesz sprawdzi przewodnik zakupu gitary dla dzieci.

Ile czasu zajmie mi nauczenie się gry?


Większość piosenek ma naprawdę zabawne riffy, zagrywki i akordy, których możesz nauczyć się podczas pierwszych kilku lekcji. Opanowanie podstaw i nauka bardziej wymagających utworów zabierze Cię dłużej.

Zapraszamy również do skorzystania z lekcji gry na instrumentach klawiszowych – Nauka gry na pianinie Krosno