Menu

Lekcje muzyki dla najmłodszych

Zajęcia muzyczne dla noworodków i niemowlaków

 

Muzyka jest kluczem do odblokowania Twórczości, zaufania i potencjału Twojego dziecka. Każdy dzień jest szansą, aby pomóc dziecku rozwinąć się w jego największy potencjał i zbudować mocne podstawy do nauki. Tutaj zaczyna się podróż twojego dziecka do sukcesu.

W klasach dla najmłodszych dzieci są wprowadzane do nowych koncepcji i tematów, które pomagają im lepiej zrozumieć siebie i świat wokół nich. Uczą się tekstów piosenek i kroków tanecznych, które sprawdzają ich pamięć i umiejętności przywoływania, ćwiczą skupienie się na słuchaniu oryginalnych historii i unikalnych dźwięków zwierząt oraz uczą się o przyczynie i efekcie poprzez grę na instrumentach. Nasze działania zachęcają do rozwiązywania problemów, myślenia symbolicznego, rozumowania i innych – wszystko to w sposób angażujący muzycznie i odpowiedni dla rozwoju.

Nowe zajęcia – Nauka śpiewu

 

Przytulanie i taniec – 11:00 w czwartki (w wieku 0-1)

 

W  radosnym pierwszym doświadczeniu muzycznym, rodzice i ich noworodki, niemowlęta uczestniczą w grze na instrumentach, tańcu i eksploracji. Te 45-minutowe lekcje wzmacniają niezwykle ważne wczesne więzi między rodzicami a dzieckiem i dają możliwość poznania wczesnego rozwoju Twojego dziecka, dopracowania umiejętności komunikacyjnych dziecka oraz uzyskania porad ekspertów i zasobów rodzicielskich w oparciu o najnowsze osiągnięcia rozwojowe dziecka. Badania. Kursy oferują comiesięczną rejestrację i roczny program nauczania, z których każdy ma własny, przyjazny dla dziecka motyw. Zapoznaj się z programem nauki za pomocą naszej pomocnej strony internetowej, która zapewnia dostęp do muzyki, opowieści, odpowiednich działań rozwojowych, przydatnych informacji o rodzicach i innych.

Graj i śpiewaj – gitary klasyczne12:00 w czwartki (w wieku 1-2)

 

„Graj i śpiewaj” to energetyczne i radosne świętowanie nowego ruchu i umiejętności językowych młodego dziecka. Te 45-minutowe lekcje oferują mieszankę wspólnych zajęć dla rodziców i dzieci oraz zajęcia dla dzieci, dzięki czemu możesz uczestniczyć we wszystkich rozrywkach związanych z muzyką i ruchem, ale także stać w miejscu, obserwować i rozkoszować się swoim dzieckiem zaczyna chodzić, rozmawiać, śpiewać, grać, klaskać, stukać i tańczyć – wszystko na własną rękę! Zajęcia z tego programu  oferują comiesięczną rejestrację i roczne, ekscytujące 4-tygodniowe sesje, z których każdy ma własny, przyjazny dla dzieci motyw. Zapoznaj się z zakresem nauki za pomocą naszej  strony internetowej

Rozwój i wzrost – 10:00 w czwartki (2-3 lata)

 

Jest to super-zabawne, pełne muzyki doświadczenie edukacyjne, które celebruje wyjątkowe radości energicznego dwu- i trzylatka. W tych 45-minutowych lekcjach małe dzieci lubią śpiewać, tańczyć i grać na instrumentach, co ma na celu promowanie rozwoju poznawczego, zachęcanie do umiejętności społecznych, takich jak dzielenie się i nawracanie, oraz rozwijanie umiejętności czytania i pisania. Spodoba ci się, jak każda klasa serwuje mnóstwo zabawy w stylu malucha, jednocześnie pielęgnując rozwój i rozwój dziecka na każdym kroku. Klasy te oferują comiesięczną rekrutację i roczną ekscytującą sesję 4-tygodniową, z których każda ma własny motyw.